Lektoři

Iva Fošumová

Iva Fošumová

Největší srdeční záležitostí je pro Ivču Dance Aerobic, jelikož sama v aerobiku několik let závodila, navíc tato lekce v ČB a okolí nemá konkurenci. Mezi další oblíbené lekce, na kterých se s Ivčou můžete setkávat patří BOSU, Body Balance a také Ranní Heat. Od r. 2018 založila též Aerobic Club ČB, kde se s úspěšností věnuje trénování dětí, zejména sportovního aerobiku. Ivča je FIT maminka, která vám také ráda poradí ohledně zdravého jídelníčku, či osobního tréninku.

Aneta Bzonková

Aneta Bzonková

Anet vede energické lekce, do kterých dává veškerý svůj optimismus. Mezi trvalé lekce, na kterých se s Anet můžete potkávat patří TABATA, Liss Training nebo ranní lekce Heat programu. Srdci blízké je Anetce také trénování dětí v aerobiku, ve kterém sama roky týmově závodila. U nás trénuje již od založení AE Clubu ČB.

Dana Doubravová

Dana Doubravová

Danča se řídí heslem: „Buď SVĚŽÍ, FIT a ŽÁDOUCÍ!“ Její osobitý styl můžete poznat na jedinečných lekcích JUMPINGU neboli cvičení na speciálních trampolínkách za doprovodu vybraných písniček. S Danuš se také určitě můžete potkat na lekcích Heat programu a určitě nemáte důvod váhat, jít si zacvičit právě k Danče.

Barča Tunková

Barča Tunková

Barča pohybem a sportem doslova žije! Nejenom ve fitku, ale i ve volném čase cvičí, sportuje a miluje cestování. Její lekce jsou zpravidla pořádná makačka, která z vás dostane maximum. K Barče si můžete přijít zacvičit na lekci BOSU nebo Heat Interval SpalovačkaHeat Redukční.

Kateřina Vlková

Kateřina Volfová

Naší paní doktorku Káťu můžete znát ještě jako slečnu Hebíkovou. Své dlouholeté zkušenosti ze soutěží v aerobiku, cvičení i profese vkládá s pečlivostí do svých lekcí, kterými jsou Pilates a pořádná makačka na TRX s BOSU.

Helena Turková

S Helčou se můžete vídat na krásných uvolňujících lekcích Power Jógy, a sice v Active i Body Mind studiu. Naše milá a hodná Helen Vás provede lekcí, ze které procvičíte nejen tělo, ale i svou mysl.

Žakelína Flíčková

Žakelína Flíčková

Žaky je povahou nespoutaný živel, ráda sportuje i mimo fitko a chodí se svým psíkem do přírody. Mimo fitko Žaky pracuje jako učitelka ve školce. Její lekce jsou právě tak osobité jako je ona sama, proto stojí za to jít si s ní zamakat. Cvičit s Žaky můžete v Heat studiu na lekcích Redukčního Heatu.

Ivana Voglová

Ivana Voglová

Ivču můžete znát ještě za svobodna jako slečnu Machovou. Jejím velkým koníčkem a zároveň relaxem je cestování. Ivy vede odpolední lekce Redukčního Heatu, ale v neděli se s ní můžete potkat na Ranní Heat Spalovačce.

Katka Faměrová

Katka Faměrová

Káťa Faměrová je naše lektorka již od vzniku fitka. Věnuje se naplno svým dětem, ale také dětem ve školce. Heat je Káti velký koníček a odreagovačka, kterých se nechce vzdát.  Potkat se s ní můžete na ranní lekci Heat a Posilování 30‘.

Šárka Špulková

Milovnice a pečovatelka o zvířata Šárka u nás vede silové lekce Tabaty 20/10Body Mind studiu, ale také se s ní můžete potkat na Ranní Heat Spalovačce nebo Heatu v kombinaci s 30‘ posilováním. Šárka na vás zaručeně přenese svojí povzbuzovací optimistickou náladu, a proto stojí za to jít si zacvičit na její lekce.

Anička Pelešková

Anička Pelešková

Naše sluníčková Anička vám rozzáří den na svých ranních lekcích Redukčního Heatu. Díky Aničce máte také u nás možnost účastnit se cvičících kurzů pro těhotné ženy a maminky, které jsou po porodu.

Nikča Brušáková

Nikča Brušáková

S Nikčou si pořádně zamakáte a zpevníte své tělo. Její lekce jsou zaměřené převážně na ženské partie, mezi které patří boky, břicho, zadek, ale též paže. To vše, a ještě více se skrývá pod lekcemi Tvarováníproblémové partie s Nikčou. Díky jedinečnému humoru, který Niki má, se na jejích lekcích určitě nebudete nudit! Kromě fitka Nikča vyučuje angličtinu na ZŠ, miluje cestování, svého psíka a také aerobik.

Jana Požárková

Jana Požárková

Janička si díky Heatu udržuje postavu a čistou mysl, podle jejích slov je pro ni HEAT„jako droga“ a vy si můžete s Jančou dát pořádně do těla v podvečerních hodinách v neděli. Zajisté budete odcházet spokojení a uvolnění jako ona. Do nového týdne vykročíte s tím správným naladěním a energií, kterou budete potřebovat.

Veronika Chrástková

Veronika Chrástková

Verča je naše FIT maminka, která je momentálně na mateřské a převážně se stará o svojí malou holčičku. Veru je naše báječná milá lektorka, která se na vás moc těší na večerních Heatech. Mimo to se Verča věnuje fyzioterapii u miminek, ale i vám může poradit, v případě fyzických obtíží.

Kateřina Marková

Kateřina Marková

Káťa má taktéž svůj jedinečný osobitý styl na lekcích, a proto určitě stojí za to přijít si k ní zacvičit na lekci Redukční Heat. Ve svém životě se naplno věnuje svým prvostupňovým žákům. A možná vás překvapí, že Káti oblíbený hudební styl je RETRO, a tak se určitě můžete těšit na některé speciální akce v tomto podání.

Šárka Hlavatá

Šárka Hlavatá

Šárku můžete znát ještě za svobodna jako Š. Štrosovou. Maminka dvou dětí, vždy usměvavá a připravená vám dát pořádně do těla! Potkávat se s ní můžete v HEAT Studiu, kde vede převážně Redukční lekce HEAT Programu.

Kateřina Konečná

Káťa Konečná

Katka u nás vede všemožné posilovací i kondiční lekce Activu, taktéž i Heaty. Momentálně se těší druhému narozenému miminku. Katka a její rodina jsou aktivními sportovci i ve volném čase a stejně jako u její ségry Barči, si život bez sportu neumí představit.
Potkat se s Kačí můžete v sobotu na ranní makačce s TRX nebo na Heatech večer. 

Terka Vojtová

Barča Hvozdovská

Barča u nás vede lekce trampolínek ve čtvrtek od 17:00. Chcete milou Barču poznat více? Určitě neváhejte a doražte na její lekci! 

Terka Vojtová

Kája Němcová

Naše mladá energická Kája u nás vede lekce HEATU. Můžete očekávat samé nadupané songy a opravdu hodně energie! Takže se nemusíte bát, že byste byli málo motivovaní ze sebe dostat to nejlepší!

Terka Vojtová

Lenka Hankovcová

Lenča je naše další fit maminka, která u nás na plný pecky vede lekce Trampolínek v neděli večer. Její energie vám dá tu správnou chuť odstartovat nový týden, tak přijď a vyzkoušej si JUMP s Lenkou i TY!

Terka Vojtová

Tereza Vojtová

Terka pracuje jako záchranářka v nemocnici. Co o Terce možná nevíte je, že miluje hokej, který sama hrála a trénovala, jako trenérka se také věnovala malým gymnastkám a dnes nám pomáhá s holčičkama v Aerobic Clubu ČB. Terky aktivní život napovídá, jak akční jsou i její lekce, tak neváhejte a určitě se stavte na nějakém Heatu v odpoledních hodinách právě s Terez!